mail

Servis žaluzií a rolet (záruční i pozáruční) – Praha a celá ČR

Na žaluzie a rolety poskytujeme záruční i pozáruční servis. Našim zákazníkům jsme samozřejme k dispozici i po vypršení doby jejich záruky a nabízíme stejně rychlou pomoc i při rešení těchto případů. Snažíme se výrobky opravit hned na místě. Pokud to není takto možné, navrhneme zákazníkovi jiné rešení - např. oprava v naší provozovně, případně dodání nového výrobku.

Příklady výrobků

Horinzontální žaluzie RP1 - Kód 001 Horinzontální žaluzie RP1 - Kód 001
Horizontální žaluzie název: RP1
Ovládání řetízkem, přes lamely protažena páska.
Horinzontální žaluzie RP1 - Kódd 002 Horinzontální žaluzie RP1 - Kódd 002
Horizontální žaluzie název: ISOK
Řetízkové ovládání, přes lamely protažena šňůrka. Může být i v celostínícím provedení, tz. otvory jsou vystředěny a po zavření nejsou vidět, neproniká jimi světlo.

Přehled dalších horizontálních žaluzií.

Systém lamel u žaluzií

Každá žaluzie do plastových oken se skládá z lamel. Lamely se používají šíře 25mm, jsou umístěné v žebříčcích, které vedou do horního profilu, ve kterém je umístěný natáčecí mechanismus. Lamely se dají naklápět. Pro vytahování je přes lamely protažena páska nebo šňůrka. Šňůrka se používá pro větší plochy žaluzií, mechanismus naklápění a vytahování je jiný než u pásky. Často se používá tz. celostínící varianta, která znamená, že otvory jsou na lamele vystředěné a v lamelách při zavření nejsou vidět. Žebříček pro tento typ zastínění má menší rozteče, tz. pro výrobu je nutné použít větší počet lamel. Firma GATO s.r.o. , jako bonus pro zákazníky prodávává celostínící žaluzie za stejnou cenu jako žaluzie běžné.

Proč zvolit žaluzie do plastových oken ?

Žaluzie do plastových oken Vám jednoduše zajistí potřebnou ochranu před světlem a slunečním zářením. Žaluzie chrání také Vaše soukromí. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky barev i materiálů.

Využijte našich komplexních služeb, které poskytujeme více než 19 let

Naše služby v oblasti výroby, prodeje a montáže žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu poskytujeme zákazníkům přes 19 let.
Jsme firma s tradicí a za naši práci zodpovídáme a jsme na ni hrdí. Využijte i Vy našich služeb a staňte se dalšími spokojenými zákazníky.
 
 
  • Prodej žaluzií a doplňků
  • Žaluzie do plastových oken
  • Poradenství v oblasti žaluzií
  • Oprava žaluzií
  • Servis žaluzií
  • Prodej rolet a doplňků
  • Zaměření žaluzií
  • Servis žaluzií
  • Rolety poradenství
E-mail: mokry@zaluzie-mokry.cz

Tel: 777 038 001

WEB-DESIGNER 2010 - ALL RIGHTS RESERVED